Wyślij książkę na wakacje! – konkurs dla dzieci i młodzieży
2024-07-01 - 2024-08-31
Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie

Zapraszamy do udziału w kolejnej, już 10. edycji konkursu „Wyślij książkę na wakacje!”.

Niezmiennie konkurs polega na wypożyczeniu książek, które wraz z czytelnikami pojadą na wakacje. Wybrane na towarzyszy podróży książki zostaną opatrzone specjalnymi oznaczeniami, dostępnymi we wszystkich placówkach ChBP.

Podczas wakacyjnych wojaży czytelnicy zrobią fotografie z książkami i prześlą je do biblioteki. Ze zgromadzonych zdjęć zostanie sporządzona galeria, prezentującą różne miejsca, w których były książki z naszej Biblioteki. Autorzy najciekawszych zdjęć zostaną nagrodzeni książkami.

Fotografie należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: wyslijksiazke2024@chbpchelm.pl. Na zdjęcia czekamy do końca sierpnia 2024 r. Szczegóły konkursu oraz warunki udziału zostały zawarte w Regulaminie akcji: Wyślij książkę 2024 Wakacje offline

Konkurs „Wyślij książkę na wakacje!” realizowany jest w ramach projektu „Wakacje offline” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Chełmie na lata 2022-2025 finansowanego przez Urząd Miasta Chełm.